Wesołe Cyferki (Happy Numbers)

Wesołe Cyferki

Platform: Android

Languages: Polish

Google Play: https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.ewbm.babynumbers

Description:

“Wesołe cyferki” to polska gra edukacyjna, która szybko zapozna Twoje dziecko z cyframi i liczbami oraz przyspieszy naukę liczenia. Gra zaprojektowana została w taki sposób, by mogły z niej korzystać zarówno małe, jak i starsze dzieci. W pierwszej części gry dziecko poznaje liczby, uczy się rozpoznawać, która cyfra jest większa oraz uczy się liczyć. W drugiej części dziecko poznaje podstawy matematyki przy pomocy prostych równań. Podczas każdego zadania animowane literki uczą dziecko prawidłowej ich wymowy. Nim się zorientujesz, Twoje dziecko będzie liczyć do 10 i rozwiązywać proste równania.

Darmowa wersja zawiera:
- Etap 1 – Poznawanie cyfr
- Etap 2 – Która cyfra jest większa
- Etap 3 – Liczenie
- 12 równań matematycznych (w każdej chwili można dokupić pełną wersję, w której jest 45 równań oraz nie ma reklam).
- Twoje dziecko bawi się i uczy, poznając cyfry oraz licząc.
- Twoje dziecko uczy się prawidłowej wymowy.
- Kolorowe ilustracje, animacje oraz polski lektor.
- Grafika zaprojektowana zarówno dla telefonów, tabletów oraz telewizorów.
- Gra w pełni w języku polskim – zaprojektowana przy współpracy nauczycieli.

Aplikacja została przetestowana na grupie docelowej :) dzięki czemu dodano specjalne funkcje, ułatwiające obsługę, np: gra posiada funkcję multidotyku i nie blokuje się, a kiedy Twoje dziecko przez przypadek drugą ręką naciśnie ekran – gra nadal będzie działać.
Dołożyliśmy wszelkich starań, by aplikacja zachwyciła Twojego malucha – ponieważ nasze dzieciaki też jej używają :) Jeśli jednak macie jakieś uwagi lub propozycje, piszcie na support@elephantswillbemine.com, a my postaramy się jak najszybciej je uwzględnić w kolejnych aktualizacjach.

Miłej zabawy.